Ndërlidhjet

Vladimir Putin dhe misteri i kokainës së zhdukur


Vladimir Putin dhe misteri i kokainës së zhdukur
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:07:02 0:00

Një hulumtim i Radios Evropa e Lirë ka zbuluar detaje të reja lidhur me konfiskimin e një ton kokaine në Shën Petersburg më 1993, kur Vladimir Putin ishte udhëheqës i marrëdhënieve me jashtë në këshillin e qytetit. Dërgesa më pas u zhduk. (Përgatitën: Mimoza Sadiku dhe Ibrahim Berisha)

XS
SM
MD
LG