Ndërlidhjet

Studimet me cilësi jo premtuese


Studimet me cilësi jo premtuese
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:57 0:00

Cilësia e studimeve në Universitetin e Prishtinës, varet nga metodat që zbatojnë ligjëruesit e këtij universiteti dhe nga vetë përgatitja e tyre, vlerësojnë disa studentë që studiojnë në drejtime të ndryshme në fakultetet e këtij universiteti. Ata ankohen se ka pak literaturë të përkthyer në gjuhën shqipe.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG