Ndërlidhjet

Sa ndiheni të barabartë me të rinjtë e vendeve të BE-së?


Sa ndiheni të barabartë me të rinjtë e vendeve të BE-së?
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:25 0:00

Në rubrikën e përjavshme VOX, të Radios Evropa e Lirë, kemi anketuar të rinjtë lidhur me dallimet mes moshatarëve të tyre në vendet të Bashkimit Evropian. Sipas tyre, fusha e arsimit dhe mundësive për punësim janë ato që kanë nevojë për përmirësim.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG