Ndërlidhjet

Vuçiq: Po më portretizojnë si tradhtar


Vuçiq: Po më portretizojnë si tradhtar
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:16 0:00

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë gjatë diskutimeve në Forumin Evropian në Alpbach të Austrisë, se serbët dhe shqiptarët, duhet të flasin me njëri-tjetrin për të zgjidhur problemet, që sipas tij, datojnë për 200 vjet. Vuçiq tha se kundër tij janë edhe Kisha Ortodokse dhe armiqtë e tij politikë.

XS
SM
MD
LG