Ndërlidhjet

Xhamia e Çarshisë e mbyllur që nga viti 2011


Xhamia e Çarshisë e mbyllur që nga viti 2011
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

Që nga viti 2011, Xhamia e Çarshisë në Prishtinë, vazhdon të mbetet e mbyllur. Komuna e Prishtinës dhe Instituti i Kosovës për Mbrojtjen e Monumenteve nuk janë pajtuar rreth restaurimit të saj.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG