Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Roboti YuMi dirigjon Andrea Bocellin


Roboti YuMi dirigjon Andrea Bocellin
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:22 0:00

Roboti YuMi është paraqitur në skenën e Teatrit Verdi në Pisa të Italisë, për ta dirigjuar orkestrën filharmonike të Luccas dhe tenorin Italian, Andrea Bocelli. (Reuters)

XS
SM
MD
LG