Ndërlidhjet

Kush humbi e kush fitoi?


Zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 11 qershorit në Kosovë, kanë shënuar rritje dhe rënie të subjekteve politike.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG