Ndërlidhjet

Votimet në zgjedhjet në Bosnje dhe Hercegovinë


Votimet në zgjedhjet në Bosnje dhe Hercegovinë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:24 0:00

Qytetarët në Bosnje dhe Hercegovinë po votojnë në zgjedhje. Ata do të zgjedhin liderët e presidencës tri-palëshe të vendit, deputetët e legjislaturës së re dhe përfaqësuesit e rinj të kantoneve. (Video: Shërbimi i Ballkanit i REL-it)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG