Ndërlidhjet

Në luftë me zjarret


Në luftë me zjarret
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:49 0:00

Shumë vende në Evropë dhe Shtetet e Bashkuara janë kapluar nga zjarre të fuqishme që po lënë pas shkatërrime të pronave dhe djegie masive të maleve. Zjarrfikësit dhe forcat tjera të sigurisë po mundohen t’i shuajnë zjarret, por shumë shpesh pa sukses. Këtu janë pamjet e disa nga zjarret po ndodhin këto ditë. (Përgatiti: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG