Ndërlidhjet

Protestë masive në Kajro


Protestë masive në Kajro
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:56 0:00
Linku direkt

Egjipti është zhytur në protestën më të madhe që ka parë ndonjëherë, kundër regjimit 30-vjeçar të presidentit Hosni Mubarak. Afro 2 milionë protestues janë mbledhur në sheshin Tahrir të Kajros dhe përreth tij.

XS
SM
MD
LG