Ndërlidhjet

Trashëgimtari i dinastisë


Trashëgimtari i dinastisë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:02 0:00

Vdekja e liderit të Koresë Veriore, Kim Xhong Il duket se ia ka lënë përsipër djalit të tretë dhe më të vogël shtetin stalinist të pajisur me armë bërthamore.

XS
SM
MD
LG