Ndërlidhjet

Prishtina në fundvit


Prishtina në fundvit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Ndonëse me zbukurime modeste, edhe Prishtina shënon këtë fundvit me një atmosferë festive. Përveç organizimeve zyrtare, edhe qytetarët e zakonshëm të kryeqytetit kanë bërë përpjekje të zbukurojnë hapësirat ku punojnë dhe jetojnë.

XS
SM
MD
LG