Ndërlidhjet

Protesta e Lëvizjes Vetëvendosje


Protesta e Lëvizjes Vetëvendosje
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:07 0:00

Policia ka hedhur gaz lotsjellës, ka përdorur topa uji dhe shkopinj gome, kurse vetë ndërhyrja ka pasuar një urdhër të lëshuar nga autoritetet e rendit për të liruar kryqëzimin e bllokuar.

XS
SM
MD
LG