Ndërlidhjet

Protesta kundër privatizimit të ndërmarrjeve publike


Qindra qytetarë kanë protestuar të enjten në Prishtinë kundër privatizimit të ndërmarrjeve publike përfshirë këtu Post-Telekomin e Kosovës, Korporatën Energjetike, si dhe likuidimin e Trepçës.

XS
SM
MD
LG