Ndërlidhjet

Vendoset gurëthemeli për ndërtimin e xhamisë


Vendoset gurëthemeli për ndërtimin e xhamisë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:59 0:00

Xhamia qendrore në Prishtinë do të jetë simbol i tolerancës dhe respektit ndërfetar në Kosovë, thanë përfaqësues të Bashkësisë Islame dhe krerët e institucioneve udhëheqëse të vendit.

XS
SM
MD
LG