Ndërlidhjet

Debati i kandidatëve për zëvendëspresident në SHBA


Debati i kandidatëve për zëvendëspresident në SHBA
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:21 0:00

Kandidati republikan për zëvendëspresident të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Paul Ryan, dhe zëvendëspresidenti Joe Biden debatuan në Kentucky për politikën e brendshme dhe të jashtme të SHBA-së, në debatin e parë dhe të vetëm televiziv deri më tani. Video: Reuters

XS
SM
MD
LG