Ndërlidhjet

Protestë kundër dhunës


Një numër protestuesish me flamuj kombëtar shqiptar në duar janë mbledhur përpara ndërtesës së qeverisë së Kosovës në Prishtinë, për të protestuar kundër asaj që ata e kanë cilësuar si “dhunë qeveritare dhe shtet policor në Kosovë”.

XS
SM
MD
LG