Ndërlidhjet

Kongresi amerikan kërkon përgjigje për aferën e Petraeus


Pas dorëheqjes së drejtorit të Agjencisë Amerikane të Inteligjencës, CIA, David Petraeus, Senati i Shteteve të Bashkuara të Amerkës dhe Shtëpia e Përfaqësuesve kanë vendosur të diskutojnë për këtë çështje, gjatë kësaj jave.

XS
SM
MD
LG