Ndërlidhjet

Lirohen Gotovina dhe Markaç


Lirohen Gotovina dhe Markaç
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:36 0:00

Dhoma e Apelit e Tribunalit të Hagës ka liruar nga akuzat ish-gjeneralët kroatë të luftës, Ante Gotovinën dhe Mlladen Markaçin, duke urdhëruar lirimin e menjëhershëm të tyre.

XS
SM
MD
LG