Ndërlidhjet

Vazhdojnë luftimet ndërmjet Izraelit dhe Rripit të Gazës


Vazhdojnë luftimet ndërmjet Izraelit dhe Rripit të Gazës
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:42 0:00

Luftimet ndërmjet Izraelit dhe Rripit të Gazës kanë hyrë në ditën e shtatë. Ushtria izraelite ka bërë të ditur se forcat e saj kanë qëlluar më shumë se 100 caqe në Gaza, vetëm sot dhe dje

XS
SM
MD
LG