Ndërlidhjet

Luftimet vazhdojnë, bëhet përpjekje për armëpushim


Përpjekjet për të siguruar një armëpushim ndërmjet Izraelit dhe Hamasit janë rritur, pas arritjes në rajon të sekretares amerikane të shtetit, Hillary Clinton. Ajo tha se është shumë e rëndësishme që të “qetësohet” konflikti.

XS
SM
MD
LG