Ndërlidhjet

Atmosfera në Prishtinë


Gjykata Ndërkombëtare për Krime Lufte në ish-Jugosllavi ka liruar nga të gjitha akuzat ish-luftëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Ramush Haradinaj, Idriz Balaj dhe Lahi Brahimaj. Video: Gresa Kraja

XS
SM
MD
LG