Ndërlidhjet

Tribunali liron Haradinajn, Balajn dhe Brahimajn


Gjykata Ndërkombëtare për Krime Lufte në ish-Jugosllavi ka liruar nga të gjitha akuzat ish-luftëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Ramush Haradinaj, Lahi Brahimaj dhe Idriz Balaj.

XS
SM
MD
LG