Ndërlidhjet

Ndizen qirinj në Prishtinë


Dekanati dhe Këshilli i Studentëve të Fakultetit të Edukimit, nga Universiteti i Prishtinës, ka organizuar ndezjen e qirinjve dhe homazhet për viktimat e tragjedisë në shkollën fillore në Newtown të Connecticut, në SHBA.

XS
SM
MD
LG