Ndërlidhjet

Takimi i presidentëve


Ka përfunduar takimi i presidentëve të Kosovës dhe Serbisë, Atifete Jahjaga dhe Tomisllav Nikolliq, i realizuar në kabinetin e shefes për Politikë të Jashtme dhe Siguri të Bashkimit Evropian, Catherine Ashton.

XS
SM
MD
LG