Ndërlidhjet

Protestë "kundër hajnisë"


Me moton ”Kundër Hajnisë” qindra qytetarë të organizuar nga rrjeti i disa organizatave joqeveritare kanë zhvilluar një marsh protestues nga ndërtesa e KEK-ut deri te Teatri Kombëtar, ku përballë ndërtesës së Qeverisë dhe Kuvendit kanë brohoritur, “Hajnat në burg”, "Poshtë korrupsioni" etj.

XS
SM
MD
LG