Ndërlidhjet

Mijëra protestues në mbështetje të ushtrisë egjiptiane


Mijëra protestues në mbështetje të ushtrisë egjiptiane
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:51 0:00

Mijëra kundërshtarë të presidentit tashmë të rrëzuar egjiptian, Muhamad Morsi, u mblodhën në sheshin "Tahrir" të Kajros, pas thirrjes së shefit të ushtrisë egjiptase për të protestuar kundër "dhunës dhe terrorizmit" Pro-ushtrisë". Video: Reuters

XS
SM
MD
LG