Ndërlidhjet

Kamerfest 2013


Në Kosovë po mbahet festivali i muzikës klasike, “Kamerfest 2013”, i cili sivjet i kushtohet 200-vjetorit të krijimtarisë muzikore të ikonave botërore të muzikës klasike, Richard Wagner dhe Giuseppe Verdi.

XS
SM
MD
LG