Ndërlidhjet

Serbët rivotojnë në Mitrovicën e veriut


Serbët rivotojnë në Mitrovicën e veriut
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:09 0:00

Në Mitrovicë, pos pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, KFOR-it dhe EULEX-it, pranë qendrave të votimit janë edhe anëtarët e Mbrojtjes Civile.

XS
SM
MD
LG