Ndërlidhjet

QKUK në protestë


Sindikalistët dhe punëtorët e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës, protestuan sot për një orë duke kërkuar rritje të pagave nga janari i këtij viti, respektim të Kontratës kolektive si dhe llogaritje të stazhit të punës.

XS
SM
MD
LG