Ndërlidhjet

Kosova feston 6 vjetorin


Mijëra qytetarë kanë marrë pjesë në manifestimin qendror për Ditën e Pavarësisë së Kosovës, ku para tyre, ka parakaluar Forca e Sigurisë së Kosovës dhe janë dëgjuar fjalimet e udhëheqësve më të lartë shtetëror.

XS
SM
MD
LG