Ndërlidhjet

Video

Stadiumi "Adem Jashari"


Po bëhen përgatitjet e fundit në stadiumin "Adem Jashari" në Mitrovicë, ku do të zhvillohet ndeshja miqësore ndërkombëtare ndërmjet përfaqësueses së Kosovës dhe asaj të Haitit. Pamjet janë xhiruar të dielën, më 2 mars.(Video:A.Zejneli)

XS
SM
MD
LG