Ndërlidhjet

Ndeshja Kosova – Haiti


Në stadiumin “Adem Jashari” në Mitrovicë ka filluar ndeshja miqësore ndërmjet përfaqësueseve të Kosovës dhe Haitit.

XS
SM
MD
LG