Ndërlidhjet

Tracy Ann Jacobson


Kosova duhet të dërgojë sinjal se është e gatshme të marrë përsipër për t'u marrë me akuzat që i kanë qëndruar mbi kokë qe sa vite në një mënyrë plotësisht transparente dhe që ka kredibilitet ndërkombëtar, thotë në një intervistë për Radion Evropa e Lirë, ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Tracey Ann Jacobson.

XS
SM
MD
LG