Ndërlidhjet

Protestuesit në mbrojtje të " Grupit të Drenicës"


Të enjten, në hapësirat e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës kanë protestuar edhe një numër i pjesëtarëve të Organizatës së veteranëve të luftës të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, me qëllim pamundësimin e arrestimit të Lushtaku, Haxhës dhe Jasharit.

XS
SM
MD
LG