Ndërlidhjet

Programi i mëngjesit


Programi i mëngjesit
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00
Shkarko

Emisioni i mëngjesit rëndom fillon me buletinin e lajmeve nga Kosova, rajoni dhe bota. Pason rubrika e rregullt "Pasqyra e shtypit kosovar", ndërsa rregullisht sjellim edhe tema aktuale që kanë të bëjnë me zhvillimet politike, ekonomike dhe kulturore në përmasat vendore, rajonale dhe botërore.

XS
SM
MD
LG