Ndërlidhjet

Atmosfera në Prishtinë


Atmosfera në Prishtinë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:53 0:00

Ndeshja e futbollit ndërmjet Serbisë dhe Shqipërisë, në mbrëmjen e së martës në Beograd, e vlefshme për kualifikimet për kampionatin evropian të futbollit "Franca 2016", është tema kryesore, për të cilën flasin dashamirët e futbollit në Kosovë.

XS
SM
MD
LG