Ndërlidhjet

Video

Kremtimi i Krishtlindjes


Në Prishtinë, në katedralen Nëna Tereze, mbrëmë në mesnatë është mbajtur mesha kryesore e Krishtlindjes. Meshën e udhëhoqi Ipeshkvi i Kosovës, Dodë Gjergji, i cili është lutur për më shumë paqe dhe dashuri ndërmjet njerëzve.

XS
SM
MD
LG