Ndërlidhjet

Policia përdor gazin lotsjellës dhe topin e ujit


Policia e Kosovës ka përdorur gazin lotsjellës dhe topat e ujit për të shpërndarë protestuesit e mbledhur në afërsi të Qeverisë së Kosovës në Prishtinë. Forcat e rendit po përpiqen të largojnë protestuesit, të cilët kohë pas kohe po bëjnë përpjekje të rikthehen në afërsi të qeverisë.

XS
SM
MD
LG