Ndërlidhjet

Përplasje të dhunshme në Prishtinë


Prishtina u shndërrua të martën në zonë përplasjesh ndërmjet njësiteve speciale të Policisë së Kosovës dhe protestuesve.

XS
SM
MD
LG