Ndërlidhjet

"Fusha e Pajtimit", fushë e mjerimit


Kushtet e rënda për jetesë, mungesa e higjienës dhe rreziku nga sëmundjet janë brengat kryesore të banorëve në strehimoren që gjendet në periferi të Prishtinës. Në rubrikën e përjavshme “Fokus”, sjellim një video-reportazh për kampin e vendosur në të ashtuquajturën Fusha e Pajtimit.

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG