Ndërlidhjet

Panairi "Republika ime"


Me rastin e shtatë vjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës organizuar nga studentët e Universitetit të Prishtinës dhe organizata “Evropianët e rinj të Kosovës”, është hapur panairi "Republika ime". Ketë panair në Prishtinë, e ka vizituar presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga. Presidentja ka takuar përfaqësuese të bizneseve të vogla që po merrnin pjesë në këtë panair.

XS
SM
MD
LG