Ndërlidhjet

Protesta e opozitës "kundër kapjes së shtetit"


Disa mijëra qytetarë në Prishtinë, kanë nisur protestën e organizuar nga partitë opozitare, Lëvizja Vetëvendosje, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma, siç është thënë, me moton “kundër kapjes së shtetit”.

XS
SM
MD
LG