Ndërlidhjet

Pamje nga Pallati i Brigadave në Tiranë


Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq po viziton sot Shqipërinë, duke shënuar vizitën e parë të një kryeministri serb në kryeqytetin e Shqipërisë, mbas 7 dekadash. Ai ka mbërritur në Tiranë rreth orës 11.00 dhe është pritur në Pallatin e Brigadave nga kryeministi Edi Rama.

XS
SM
MD
LG