Ndërlidhjet

Migrantët në Maqedoni


UNHCR thotë se të martën Maqedonia është përballë me valën më të madhe të refugjatëve, duke kaluar shifrën mbi 7 mijë migrantë nga Lindja e Mesme dhe Afrika e veriut.

XS
SM
MD
LG