Ndërlidhjet

VV shfryn gomat e makinave zyrtare, dhjetëra të arrestuar


Partia politike në opozitë, Lëvizja Vetëvendosje, përmes rrjetit social Facebook ka bërë të ditur se aktivistë të kësaj Lëvizjeje, “kanë shfryrë gomat e makinave zyrtare të qeverisë së Kosovës, në parkingun e kësaj qeverie ”, në Prishtinë. Policia ka shpërndarë aktivistët dhe ka ndaluar disa prej tyre.

XS
SM
MD
LG