Ndërlidhjet

Përleshje mes policisë dhe refugjatëve


Policia hungareze me dhunë ka shpërndarë refugjatët që kanë tentuar të kalojnë në vendkalimin kufitar ndërmjet Serbisë dhe Hungarisë. Ata kanë përdorur topa uji dhe lotsjellës, ndërkohë që janë parë refugjatë të përgjakur. [VIDEO REUTERS]

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG