Ndërlidhjet

Peticioni i opozitës


Opozita në Prishtinë ka nisur një peticion me anë të të cilit po mbledh nënshkrimet e qytetarëve për të kundërshtuar marrëveshjet e Qeverisë së Kosovës dhe asaj të Serbisë të arritura në Bruksel.

XS
SM
MD
LG