Ndërlidhjet

Opozita hedh gaz lotsjellës, qytetarët mblidhen para Kuvendit


Tri partitë opozitare në Kosovë, Lëvizja Vetvendosje, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma për Kosovën, sërish kanë ndërprerë seancën e Kuvendit të Kosovës, duke hedhur gaz lotsjellës. Përkrahësit e opozitës po protestojnë para ndërtesës së Kuvendit.

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG