Ndërlidhjet

Ecja kundër kancerit të gjirit


Të shtunën në Prishtinë u mbajt marshimi tradicional “Ecja kundër kancerit të gjirit", në kuadër të muajit të luftimit të kancerit në gji, siçnjihet muaji tetor. Në këtë organizim mori pjesë presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga,përfaqësues nga jeta politike, shoqërore, ata nga misionet e BE-së në Kosovë dhe qytetarë.

XS
SM
MD
LG